Commissies

Commissieleden 2019 en leden met functie. (Toelichting: * Bestuurslid volgens Huishoudelijk Reglement)

Havencommissie    
Arie Roodenburg, Voorzitter* 06 4620 15 11 haven@wvhellevoetsluis.nl
Ger Jumelet, Aanspreekpunt Kanaal 0181 310194 ger.jum@wxs.nl
Ger Wilke, Aanspreekpunt Helius 0181 646495 gerritw58@gmail.com
Norbert Denninghoff, Milieu coordinator    
Kraanploeg winterstalling    
Robert Muiderman, Aanspreekpunt   robert.muiderman@live.nl
Hans Koole    
Ger-Peter Steinfort    
Marcel Bekink    
Gerrit Vink    
Jan van Duyn    
Ronald Redering    
Wessel Schippers    

 

Commissie Zelfwerkzaamheid    
Cor Winde* , Voorz./Aanspreekpunt 0181 399622 tc@wvhellevoetsluis.nl
Krijn van Pelt* 0181 316826  
Gerard Nöllen, Coördinator   zelfwerkzaamheid@wvhellevoetsluis.nl
Voormannen / Projecten    
Arnold van Middelkoop    
Jeroen Hoogendoorn    
Hans van den Broek    
Paul Vervoort    
Etienne Snelleman    
Addy van der Bijl    
Heinz van Dorp    
Hans Koole    
Frans Zoetemeijer    
Walter van Duivendijk    
Lex Kraaieveld    
Michel van der Mijl    
Cor van der Berg    
Theo Schultink    
Henk van Tilburg    
Bas Pronk    
Peer Biersma    
Enrico van der Berg    
Nico van der Woerd    
Commissie Evenementen    
Mireille Aulich *, Voorzitter   evenementen@wvhellevoetsluis.nl
Marijke Roodenburg    
Andre Koster    
Dennis van der Waal    
     
Organisatie evenementen    
Leen Hofstede (Single-Handed)    
Rob van der Stigchel (Duo-Handed)    
Dennis van der Waal (Duo-Handed)    

 

Wedstrijdcommissie   Wedstrijd pagina
Kees Boon, Voorz.*/Aanspr. 0181 323732 wedstrijd@wvhellevoetsluis.nl
Johan Dalhuijsen    
Tjitte de Groot    
Wim Jacobs    
Andries Hagendijk    

 

Jeugdcommissie   Jeugd pagina
Elwin Boes Voorz.*/Aanspr.    0615007514  jeugdbestuur@wvhellevoetsluis.nl
Rinus Breeve    
Jan Maarten Cornet    
Gerard Jonker  0634201186  jeugd@wvhellevoetsluis.nl
Govert Gerritsen    

  

Financiële commissie    
Erik van Dinten, Voorzitter* 0180 525352 penningmeester@wvhellevoetsluis.nl
Francis Bouman    
Jan Heikoop    

 

Kascommissie    
Jaco Weeda    
Hugo de Haes    
Reserve:    
Dick van der Kooij    

 

Benoemde leden  
Jan Willem Kok Juridische zaken