ENDENL

Nieuwtjes

Blogcategorieën

Friday 23 April 2021 |
|
Olgerik

Tweede ALV in Corona tijdperk

Tuesday 9 March 2021 |
|
Olgerik
Foto_01: nog_eventjes.jpg

Vrijdag 26 maart en zaterdag 27 maart gaan de boten het water weer in.

Wednesday 23 December 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Voor 2021 hebben we nog enkele boxen beschikbaar

Tuesday 22 December 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Belemmering voor het vaarseizoen?

Wednesday 16 December 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Even voorstellen...

Wednesday 25 November 2020 |
|
Youri

Nieuwe proeven t.b.v. het kierbesluit

Monday 16 November 2020 |
|
Youri

Nieuws, Foto's en Evenementen volg je via WVH Facebook en Instagram

Thursday 12 November 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Tijdens de winterklus lekker eten op de haven!

Friday 6 November 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Vandaag zijn we begonnen met het uit het water halen van de boten t.b.v. de winterstalling

Wednesday 4 November 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Nieuwe maatregelen voor komende periode

Saturday 31 October 2020 |
Zelfwerkzaamheid,  |
Youri

De WVH Tuinclub zoekt handige leden met groene vingers!

Wednesday 28 October 2020 |
Nieuws,  |
Youri

Een ALV in Corona tijdperk

Tuesday 27 October 2020 |
Jeugd,  |
Youri

Afgelopen zondag hebben we een bijzonder seizoen Jeugdzeilen succesvol kunnen afsluiten.

Wednesday 30 September 2020 |
Jeugd,  |
Youri